| 3PAC a întrebat:

Eu sunt skater. Studiind eu cateva trick-uri si vizionand multe tutoriale am aflat ca skateboarding-ul se trage din surf si ma tenteaza foarte tare sa ma apuc si eu de acest sport.
Spuneti-mi si mie ce parere aveti despre surf, daca ati m-ai facut asta vreo data si daca da, cum vi se pare?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca am avea o tara cu deschidere la un ocean poate ar sti cineva ceva si despre surf.

| Trynda a răspuns:

Unde vrei tu sa faci surf? Pe Olt? laughing Hai man ca esti funny. N-am auzit de surferi in Romania. Nici n-ai valuri sa zici ca te dai.