| ProSys a întrebat:

Fac sala de 1 an si vara asta am luat pauza cam 1 luna jumate, timp in care am facut inot, in fiecare zi.Am mai crescut 3-4 cm in inaltime, iar acum am 1.88 si 70 de kg (16 ani, ectomorf).As vrea sa ma reapuc de sala si sa iau din nou GFX-8 de la ProNutrition.Ce parere aveti despre acest supliment? Inainte de pauza il luam cu 2 masuri/portie, 1 shake dimineata si unul dupa antrenament, deoarece mi se pareau cam mult 3 masuri.E vreo problema daca continui sa-l iau la fel? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu e mult pentru ca e un wheight gainer, ia macar doza recomandata pe el
Gfx, e foarte popular, fiind destul ce accesibil, si implicit fiind bun calitate pret
Spor

| ProSys explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Stiu ca este weight gainer, dar la 3 cupe mi se pare cam gros.Am citit pe forumuri si majoritatea celor care il iau nu respecta doza, folosind tot 2 cupe la o portie.Mersi de raspuns!