| NimeniAltu777 a întrebat:

fac sala de 2 luni si vreau sa iau suplimente am gasit eu ceva pe net care am auzit ca e foarte bun http://www.pronutrition.ro/whey-protein/

Răspuns Câştigător
| Cosmin4Fit a răspuns:

Nu prea pare a fi o intrebare ce scrii tu, dar daca e vorba de linkul cu proteine din zer de la pronutrition, atunci da, sunt bune.

Asta evident in conditiile in care mergi la sala si te antrenezi.

Baga de 3 ori pe zi, dimineata, inainte si dupa antrenament, respecta ce scrie in prospect. Nu uita ca nu o sa cresti fara antrenament serios.

Trebuie sa si experimentezi ce functioneaza pentru tine cel mai bine. O sa-ti dai seama de asta in timp, testand.

Succes!

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Si unde e intrebarea? Vrei sa stii daca sunt bune proteinele care leai gasit pe internet? Cele mai bune dupa parerea mea sunt cele de la Myprotein. Am incercat a functionat si am ramas la ele. Am incercat si alte firme bineinteles dar pentru mine cel mai bine a functionat Myprotein