| Jager a întrebat:

Salut, saptamana ce urmeaza vreau sa merg la sala si voiam sa stiu ce suplimente pot lua pentru inceput?
Un prieten mi-a facut cadou o punga de 1kg de Whey Impact Protein de la My Protein. Am auzit ceva de BCAA ca ar fi bune. Ce ziceti?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Poti sa faci micare la sala fara steroizi! Steroizii nu sunt bune ca afecteaza sanatatea! http://www.getfit.ro/sanatate/steroizi/efecte-negative-ale-steroizilor.html

| Jager explică (pentru untu):

Dar cine a pomenit de steroizi? Suplimentele nu contin steroizi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru untu):

UNDE a zis cineva ceva de steroizi?

| alexandru0995 a răspuns:

Eu fac sala de ceva timp si am luat ceva proteinele Aminoacizi BCAA 3:1:2 215 g - MusclePharm()crede-ma unt foarte bune si chiar se vede ceva dupa maxim o luna de zile, te sfatuiesc sa o iei incet, oricum o sa iti explice instructorul, bafta sper sa te ajute

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Si eu fac sala..si inițial nu am luat niciun supliment, apoi am incercat My Protein. Eu le recomanda