| slayz0r a întrebat:

fac sala de 3 luni si de cateva zile mi-am schimbat antrenamentul iar pana sa il schimb nu aveam nimic acum cand l-am schimbat am inceput sa am stari de greata, sa ma doara burta si cateodata capul si in timpul antrenamentului mai am stare de greata.Stiti cumva de la ce e asta? cand m-am apucat prima data de sala aveam stari de greata dar nu ca acum.Dau funda!

P.S:Nu iau proteine, creatina sau alte tampenii

Răspuns Câştigător
| Levelstar a răspuns:

Da. poate e de la schimbarea antrenamentului, corpul se obisnuise cu cel precedent, iar acum fiind schimbat trebuie cateva zile pana te acomodezi

1 răspuns:
| raMLesS a răspuns:

Frate, s-ar putea să fii gravid laughing).
Glumesc, ce fel de exerciţii faci?
Poate ai mâncat ceva stricat, relaxează-te o zi şi du-te inapoi.