| OliverHeldens a întrebat:

Fiind vara,m-am gandit sa ma apuc sa mai slabesc putin si dupa sa pun masa musculara putin.
Am 1, 69; 68 kg si medicul de familie a zis sa nu ma apuc de sala ca poate mai cresc.

Intrebarea este: ce exercitii pot face pentru beat,antebrat,abdomen,pectorali, mus hii fesieri?
Sau ce tipuri de sport m-ar ajuta?(m-am apucat de inot)

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"medicul de familie a zis sa nu ma apuc de sala ca poate mai cresc", poate ar trebui sa schimbati medicul de familie cu unul care nu e COMPLET RETARDAT.

Sala NU afecteaza cresterea in inaltime.

| DomnulKat a răspuns:

Medicu tău de familie e cumva bunicu lu Ceaușescu? Logic că nu afectează când vă aud.

| Anonima00000000 a răspuns:

Intra pe Youtube si scrie asta:
passion4profession

| Dxccube a răspuns:

Pai inotul e bun, dar daca vrei sa faci sala nu trebuie sa ridici greutati din picioare, adica mergi iti faci incalzirea, si vei face numai antebrat, triceps, biceps, picioare dar nu foarte mult, spate, iar nu foarte mult. Umeri sa nu faci caci nu e indicat.