| CTLN a întrebat:

Imi puteti spune daca este bun shake-ul pe care il iau dupa sala ( 2 oua crude+ lapte/iaurt + banana+ cacao pudra)-(il fac cam de 550-600 ml)? Bineinteles ca am si 3-4 mese pe zi. DECi este bun de ceva acest shake? Daca nu este, puteti sa mi recomandati altceva tot natural(facut in casa daca se poate)? OFER FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Inafara de cacao este un shake proteic destul bun. Daca ti-l faci dupa antrenamentul de la sala, este perfect. Pe langa 4-5 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati, trebuie sa te hidratezi cu cel putin 2, 5l de lichide (apa, lapte). Spor!

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Poti sa iei salmonella de la oua crude.

| Ionel_Ifrim_1987 a răspuns:

E ok dar incearca cu oua de prepelita si mai pune niste gojii

| Geam a răspuns:

Shake-ul tau nu este bun.Combinația de cacao cu ouă crude nu este buna pentru ficat.Si eu am avut aceleasi probleme si îmi făceam shake din:banana, un mar verde sau rosu si 2 morcovi cu câteva bucăți de sfeclă.