| Anonim99876 a întrebat:

in vara aceasta vreau sa fac muschi (la biceps)si nu am haltere mi-ati putea da o idee cum sa fac muschi fara el adica sa practic niste exercitii? Dau FUNDA raspunsului celui mai bun si am 16 ani! happy

Răspuns Câştigător
| Pacquiao a răspuns:

Tractiunile pentru biceps(le faci cu palmele spre tine)
Acestea sunt cele mai bune in cazul tau.Mai poti improviza niste gantere gen o damigeana de 5 L si faci exercitii pentru biceps, apoi maresti la 10 L si tot asa...
Dar iti spun ca tractiunile pe care le-am recomandat sunt cele mai bune pentru bicepswinking

5 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Tractiunile pentru biceps, oricum dezvolta tricepsul... este o treime din brat. Daca nu vrei sa mergi la sala incearca si flotarile la paralele. Bafta!

| Pacquiao a răspuns (pentru Moonlight15):

Pentru triceps trebuie sa faca flotari cu palmele cat mai apropiatewinking
Si tractiunile cu palmele spre tine dezvolta bicepsulwinking

| DomnulKat a răspuns:

Înceară calisthenics, exerciții cu greutatea coprului.

| colibaba a răspuns:

Pai daca nu ai haltere poti umple doua sticle cu nisip de 2-3l ai putea face abdomene sper ca ti-am fost de folos.

| Anonymus01 a răspuns (pentru colibaba):

Abodomene? Serios?!
Esti paralel...