| DavidMihail a întrebat:

Intrebare adresata pentru fanii wrestlingului.Ce meciuri credeti ca vom avea la Night Of Champions?
Ce mi-ar placea mie sa avem:
Pre-Show:
3MB vs The Usos vs The Real Americans no 1 contender pentru titlurile la echipe
Cine mi-ar placea sa castige:The Usos.
Show:
The Miz vs Fandango singles match
Cine mi-ar placea sa castige:The Miz
The Shield vs Mark Henry & Big Show pentru titlurile la echipe (WWE Tag Team Championship)
Cine mi-ar placea sa castige:Mark Henry si Big Show
Cody Rhodes vs Damien Sandow singles match or ladder match pentru valiza MITB (dupa parerea mea)
Cine mi-ar placea sa castige: Damien Sandow dupa parerea mea ar trebui sa pastreze valiza sau daca meciul va fi singles tot el ar trebui sa castige
Alberto Del Rio vs Rob Van Dam pentru titlul mondial la categoria grea (World Heavyweight Championship)
Cine mi-ar placea sa castige:Rob Van Dam(RVD) iar Sandow sa nu faca cash in-ul
CM Punk vs Curtis Axel singles match
Cine mi-ar placea sa castige:CM Punk
Randy Orton vs Daniel Bryan singles match pentru titlul WWE (WWE Championship)
Cine mi-ar placea sa castigebig grinaniel Bryan(cu toate ca nu prea as crede daca o sa fie acest meci)
Astea au fost meciurile care le-as vrea eu si care sper ca vor fi, daca nu, macar 2 din ele.Voi ce meciuri credeti ca vor fi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranţă va fi Bryan vs. Orton, însă nu cred că va câştiga Bryan. Nu-i momentul potrivit, asta dacă au de gând să facă ceva tare cu " The New Corporation ".

Tot sigur este şi The Shield vs Mark Henry & Big Show + Dean Ambrose vs. Dolph Ziggler. Evident, cei din Shield îşi vor păstra centurile.

The Miz vs. Fandango va fi aiurea, probabil chiar în pre-show.

Punk vs. Axel ar fi un meci făcut doar pentru a-i da o victorie lui Punk, pregătindu-l probabil pentru un nou feud bun pentru vreo centură mondială.

Rhodes vs. Sandow pentru servieta MITB va fi aiurea, indiferent de tipul de meci în care se vor înfrunta, tot Sandow va rămâne cu servieta.

RVD vs. del Rio ar fi aiurea. Din ce ştiu, RVD e semnat cu WWE-ul pentru o scurtă perioadă de timp, deci nu văd de ce i-ar da vreo centură.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

As intui un singur meci: John Cena vs Daniel Bryan vs Randy Orton pentru Titlul WWE. Restul sunt greu de spus care vor fi. E inca devreme, mai sunt 23 de zile pana atunci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

John Cena se va opera(asta dacă nu s-a operat deja) la cot şi va fi inapt să mai lupte în ring timp de 4-6 luni(spre bucuria multora).

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha! happy