| UtilizatorulCelFrumos a întrebat:

Salut TPU! Întrebarea anterioara nu a fost asa de explicita, asa ca m-am gândit sa reformulez. Deci, eu as vrea sa arat mai frumos, deoarece sunt puțin gras și as vrea sa mai slăbesc.
Deci, programul e cam asa :
Antrenamentul îl fac o zi da, o zi nu, 3 antrenamente pe zi, 3 serii fiecare 50 genuflexiuni cu săritură, 100 flotări normale, 50 flotări diamant, 50 flotări cu mâinile depărtate, 100 abdomene și plank normal 5 min, side plank pe ambele mâini pe fiecare mana 5 min.
Oare o sa arat slabesc și o sa arat mai frumos?
Am și o dieta adecvata, ms.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mori tu ca faci atâtea exerciții și încă nu te-au recrutat cei din SPIR? 100 de flotări? Pe cine minți tu? Chiar 150, 50 cu mâinile "mai depărtate". +abdomene și restul. Nu arăți mai slab, nu arăți nici mai frumos. Arăți a mincinos. Easy, ca deja te imaginezi Dwayne The Rock Johnson. Vezi să nu se strice ochelarii VR, apoi nu mai faci nici pe un sfert din ce scrii tu aici.

| UtilizatorulCelFrumos explică:

Sunt băiat, nu luați în seama unele greșeli la genul feminin, ca am scris în graba

| UtilizatorulCelFrumos explică:

A, și am uitat sa specific ca și 5 min coarda la fiecare serie

| AnastasiaK a răspuns (pentru UtilizatorulCelFrumos):

Coardă sari, coardă ești. laughing Și după te trezește mami și îți zice că întârzii la școală, așa-i?