| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta este adresata mai mult persoanelor care se duc la sala. Eu am niste DVD-uri cu exercitii pentru abdomen si piept. Sunt cele de pe net doar ca sunt originale. Anyway, vreau sa stiu si eu, ce fel de alimentatie sa urmez, sa nu le fac in van. Dimineata-pranz-seara. Si cam la ce interval de timp sa mananc sau sa fac exercitiile. Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Miaitza,
Chiar am scris un articol interesant de curand pe tema asta. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-strategii-nutritionale-pentru-masa-musculara/
Spor!

| Miaitzaa a răspuns (pentru stefanradu):

Multumesc frumos pentru ajutor. Apreciez big grin

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Exercitiile poti sa le faci cand vrei, important e sa mananci dupa ce termini antrenamentul atunci cand muschii au nevoie de proteine si alte substante etc etc

| negru30 a răspuns:

Mananca putin si des - niciodata nu te scula de la masa full - nu te culca dupa ce mananci - este foarte usor

| AlphaGod a răspuns:

Mananca o data la 3 ore mancaruri bogate in proteine si fibre, trebuie sa inveti sa urasti zaharul si grasimile, carbohidrati cat mai putini, vad ca stii engleza, urmareste-i pe baietii astia pe net ei chiar stiu ce zic si au si retete https://www.youtube.com/user/twinmuscleworkout?feature=g-user-u