| Pacquiao a întrebat:

Vreau sa fac muschi faini la abdomen happy
Nu am nevoie sa slabesc,sunt ok happy... vreau sa stiu ce exercitii as mai putea face, stiu ca bricegele sunt cele mai bune happy
Si inca ceva...la ce interval de timp sa fac exercitiile?
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Madalin01 a răspuns:

Salut,cu asta m-am facut eu abdomenul acum mult timp fara sala fara nimic. ti-l recomand! :D
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

4 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Oh si nu te gandii prea mult la interval, fa de cate ori simti tu ca esti ok, ca abdomenul tau e recuperat. sunt convins ca vei avea febra musculara dupa primul antrenament din care ti-am aratat laughing

| AlexSalutir a răspuns:

rolling on the floor 8 Min Abs Workout ii o porcarie totala, cica 8 minute... pff,sa nu mai zic de exercitiile alea retardate,mai omule, ai nevoie de exercitii alexe special pentru abdomene, nu toate prostiile gen crunches.
Complect aiurea, daca pui o noua intrebare asemanatoare, iti spun cateva exercitii perfecte pentru abdomen.

| jmegher a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Dar in afara de acest antrenament renunta la fructe in exces pentru totusi au mult zahar in ele.
Incearca sa mananci multe legume, de toate culorile pentru diferite vitamine.