| alexionut45 a întrebat:

la medicina veterinara ce materii sunt de baza si cat de bine este platita meseria aceasta?

3 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

E destul de bine platita incat poti avea un trai linistit.

| DeKoniec a răspuns:

Iti trebuie in primul rand biologie. Si este bine platita, dar este o meserie care se bazeaza pe numarul de clienti...Si poti avea noroc, sau nu! Succes!

| elik a răspuns:

Materia de baza este biologia si da, este o meserie foarte bine patita doar ca nu prea ai un viitor stralucit la noi in tara, in schimb in strainatate sunt foarte bine vazuti, cautati si platiti medicii veterinari ..bafta happy