| AnaMariaG a întrebat:

M-am gandit destul de mult si vreau sa ma apuc de skateboarding. Acum problem este ca nu am habar ce placa sa imi iau. Voi ce spuneti? Imi puteti spune si niste preturi?

Răspuns Câştigător
| biiannkaa a răspuns:

Sper sa te ajute :
http://www.compari.ro/skateboards-c3951/

Succes! Funda?:D

8 răspunsuri:
| Shottas a răspuns:

Daca nai mai facut pana acum ia-ti ceva ieftin de rupere... plus cotiere, casca etc// LoL... acum m-am uitat mai atent ..esti fata?

| AnaMariaG explică (pentru Shottas):

Da, sunt fata... asta inseamna extra-cotiere?

| Shottas a răspuns (pentru AnaMariaG):

Cam asa cevarolling on the floor

| AnaMariaG explică (pentru Shottas):

Lol, mersi de sfat laughing

| Shottas a răspuns (pentru AnaMariaG):

Eu ma apucasem intr-un timp de bmx... si pot sa zic ca eream chiar bun.dar dupa ce am cazut si mi-am rupt 2 coaste mam lasat..acum ma plimb doar casual ..ai grija sa nu duci la extreme ..ca minecrying

| AnaMariaG explică (pentru Shottas):

Nu. am experiente neplacute cu muschi rupti si chestii(cu bicicleta). M-am invatat minte.

| Speechless a răspuns:

Www.bmxmagazin.ro
Ia-ti ceva profesional, o placa total la vreo 5-6 milioane, cat ai la picior? banuiesc ca vreo 37-38, un 7.71 - 7.72 ti-ar fi bun.

| Lagosse a răspuns:

Buna! sincer si eu intr-o vreme eram disperata placa, placaa am vrut; insa m-am lasat balta prea...