| dendendenis a întrebat:

Salut Tpu.Maine Uefa va da verdictul in cazul Stelei.Credeti ca va scapa de excludere? Eu ma tem ca nu o sa scape, ceea ce ar fi rau pentru Romania deoarece, chiar daca nu sunt stelist, recunosc ca Steaua este foarte puternică și ar ajunge departe in liga campionilor, lucru care ar face cinste Romaniei.Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Daca iti zic verdictu imi dai Funda.

Steaua a scapat, dar a luat amenda de 1 milion de euro, si va incepe cu - 3 puncte in grupe

Funda big grin.

| dendendenis explică (pentru NeymarJr11):

Da de unde sti tu asta mai? laughing)

| NeymarJr11 a răspuns (pentru dendendenis):

Mi-a zis Platini tongue baga id meu neymar_elvis15

| coco4000 a răspuns:

Da si mie mi-e teama ca nu vor scapa dar sa speram ca la ce avocati si staff a luat steaua vom reusi sa treaca si prin asta