| Den1470 a întrebat:

merg la sala de 3 luni,si is acolo niste batoane cred ca se numesc:,,WHEY-BAR-R,, cu glutamina si ceva proteine,oare sunt bune, ce efect au?

10 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Daca sunt de la Redis..blah. am eu ceva cu firma asta. este ca si cum din toate masinile iei una din 1800 fara motor si impingi de ea, desi ai bani de ceva mai bun.

on-topic: decat nimic dupa sala, batoanele sunt bune. daca ai ocazia sa iei un Whey ca lumea (gen gold whey standard) alege varianta asta

| Goldenboy97 a răspuns:

Bunicele

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Goldenboy97):

Hranesc muschii si ofera energie. Recomand sa consumi 1 baton pe zi.

| Den1470 explică (pentru Goldenboy97):

Sa il iau dupa antrenament sau in timpul antrenamentului?

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Den1470):

Dupa antrenament happy

| Den1470 explică (pentru Goldenboy97):

Ok,mersi!

| Valy93 a răspuns:

Depinde de produs... nu toate-s la fel. Munceste omule fara prostiile alea... un amic de-al meu a avut probleme cu inima si ficatul din cauza lor. I-a zis medicul sa nu mai consume. Acum depinde cat de mult consumi.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Valy93):

Pentru ca amicul tau ori avea probleme cu organele alea inainte sa ia suplimentele, ori le-a luat ca un prost pe ideea "mai mult e mai bine". ca pe fiecare cutie, baton, etc scrie mare "a nu se folosi de persoane cu probleme hepatice, cardiace, femei gravide, etc" si modul de administrare. unui om clinic sanatos care le ia cum scrie pe cutie nu are ce sa ii faca.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Valy93):

Alea sunt mancare concentrata.

cine stie ce altceva mai manca amicul tau.

p.s. : daca un doctor spune ca de la whey poti avea probleme cu inima, poti sa-i spui ca e UN IDIOT

p.p.s. : tu de fapt habar n-ai ce inseamna whey bar, nu? n-ai vazut in viata ta.

| Valy93 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Posibil si varianta ta.