| Denis15 a întrebat:

Mi-am cumparat niste ghete de fotbal puma si acum sunt bune fix de mine.Intrebarea este in cat timp credeti ca vor ramane mici si ma vor strange? Port marimea 38. Funda!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ti s-a terminat perioada de crestere s-ar putea sa nu mai ramana mici
Daca ai doar 15 ani ma gandesc ca la anul sa trebuiasca ghete noi.

2 răspunsuri:
| angemon500 a răspuns:

Maxim 1 an

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Huey pai depinde de cat de lat e piciol tau si daca sunt fix de tine inseamna ca cam intr-un an un an jumate' s-ar putea sa te stranga