| ShutFickOn a întrebat:

mi-ati putea da niste linkuri cu pennyboard-uri pana in 300 lei si sa aiba roti care sa aiba viteza buna? (de exemplu sliliconul)
FUNDA! big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sunt o mare fană a sporturilor pe roți așa că mă informez mereu. Dacă vrei pennyboard-uri bune, la un preț decent, te sfătuiesc să te uiți pe eMag dar un skateboard sau un longboard ar fi o alegere mai bună. Un pennyboard este mai potrivit pentru copii. În plus, nu prea ai posibilitatea de a face scheme cu un pennyboard.

| ShutFickOn explică (pentru anonim_4396):

Da, dar nu prea vreau sa fac scheme, mai mult sa prind viteza sa mai ma plimb, si cu prietenii etc big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Caută pennyboard pe eMag și vei găsi la prețuri accesibile. (minim 50 de lei)

| antoniaidk a răspuns:

Stiu eu cu 100 doar ca e second