| ShutFickOn a întrebat:

doresc sa imi iau un pennyboard pana in 200-230 lei si as vrea sa imi dati linkuri cu pennyboard-uri ff bune sau cruisere. Apropo, mult m-ar interesa care roti sunt mai bune pentru viteza cele de silicon sau cele din PU?
Funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Tu vrei un penny board "ff bun", dar ai bani doar de unul prost.

| ShutFickOn explică (pentru Alfred0703):

In fine, nu vreau sa fac scheme cu el etc, doar sa ma plimb si sa aiba si el o viteza mai mare sa nu mearga chiar ff incet