| sinonim2 a întrebat:

Mie imi place mult sa joc fotbal, as juca fotbal toata ziua.Nu stiti daca sunt antrenori de la scoli de fotbal care sa organizeze un meci, si sa aleaga un jucator care vede el ca se descurca mai bine si sa il ia la scoala lui de fotbal pe gratis sau ceva de genu? Ms!

1 răspuns:
| vldxdin48 a răspuns:

Nu cred ca ei fac acest lucru dar trebuie tu sa te duci la ei si sa dai probele sportive si daca treci probele ei te cor lua la echipa.Eu ti-as propune sa te duci la Dinamo deoarece acolo sunt conditii foarte bune. Sper ca ti-am fost de ajutor. Sper funda