| Lepadatu_Petrus_2000 a întrebat:

mie imi place sa joc fotbal si in vara as vrea sa ma inscriu la un club de fotbal am fac 14 ani in primavara dar uni imi spun ca nu mai poti sa faci nimic la varsta asta si imi spulbera tote sperantele asa este?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Inscrie-te la club si acolo vei vedea cu ochii tai despre ce este vorba. Daca ai talent si te vei antrena zilnic nu exista posibilitatea de a nu reusi.Dar asta trebuie sub supravegherea avizata a antrenorului nu aiurea pe maidan.
Sper ca asta ajuta! Have funwinking
Fundita?

~Roxetta

4 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Te poti inscrie la un club si zic sa te antrenezi zi de zi, iesi cu prietenii la un meci / doua.

| radu05 a răspuns:

Nu, poti sa te inscrii la un club de junior, sau under17

| Lepadatu_Petrus_2000 explică (pentru radu05):

MERSI! Ce inseamna under17?

| radu05 a răspuns (pentru Lepadatu_Petrus_2000):

Under 17 inseaman sub 17 ani