| tadina125 a întrebat:

Nu știu cum să încep, sunt cam dezamăgit de mine! Ador postul de portar, în teren joc foarte rar! Îmi place în ambele posturi, dar cel mai mult ca portar. Înainte cu 4 luni jucam bine, chiar bine pot spune! Joc de 7 ani, dar nu la club sau ceva, așa simplu de plăcere! Dar ce vreau sa spun. Este ca nu știu ce se întâmplă, nu mai sunt capabil sa fac ce făceam înainte! Plonjam, acum am frica de minge de la câteva mingii primite în față... încerc sa nu mai îmi fie frica, degeaba! Un sfat va rog? Am uitat sa menționez ca joc pe un teren cu denivelări! O seara Bună! happy

Răspuns Câştigător
| Looord a răspuns:

Incearca sa faci un antrenament cu un prieten, prima data sa suteze la poarta mai incet si dupa tot mai tare ca asa o sa incepi sa nu mai ai frica de minge! si eu am fost ca tine!

| tadina125 explică (pentru Looord):

Bun, Mersi frate! Tu joci la ceva club?

| tadina125 explică (pentru Looord):

Mersi mult happy tu joci la ceva club sportiv?

| Looord a răspuns (pentru tadina125):

Nu joc la club sportiv dar eu joc de placere si in poarta si pe teren.

| tadina125 explică (pentru Looord):

La fel ca mine! happy succes frate, e bine ca Îți place postul ăsta, are multe avantaje! Mersi ca m-ai ajutat! Azi a mers chiar ok cu sfatul tău, vedem mâinewinking