| skull12 a întrebat:

Salut.sunt confuz... si nu stiu ce sa cumpar...
Dintre Mouse, tastatura, mousepad sau manusi de portar si minge premier league?

Mentionez ca am si minge si manusi si tastatura si tot. doar ca vreau ceva nou.

FUNDA

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Minge, miscarea e mai importanta ca tastatura si mouse ul

| skull12 explică (pentru suntserios):

Ok. am inteles, dar toti preeteni mei au tastatura luminate si nebunii din astea... ce sa fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru skull12):

Sunt inutile acele tastaturi. Mai bine iti cumperi una mecanica si buna de banii aia decat mizerii suprapret cu niste amarate si ieftine de leduri RGB.

7 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Pai daca ai pastreaza-ti bani. cu banii aia iti cumperi ceva ce NU ai. trebuie sa te multumesti cu ai in prezent. asa dispare si situatia ''confuzia'' de care zici.
Daca crezi ca din ce ai nu mai merge sau manusile sunt rupte, d abia atunci cumperi din nou

| Sn4k3 a răspuns:

Pai tu iti iei ceva de dragul de a-ti lua? Vezi ce ai nevoie. Daca n-ai nevoie de nici una, nu cumpara nici una si strange banii.

| Doja a răspuns:

De ce nu cumperi direct o funda?

| X3RO a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa iti iei manusile si mingea. Adica cand iti cumperi manusi mai bune si o minge buna se vede diferenta, dar cu mouse-ul si tastatura faci aceelasi lucru.

| kskpp a răspuns:

Eu as spune mouse sau tastatura