| fotbal4ever a întrebat:

Am 11 ani si vreau sa aflu cum pot sa devin:
1. Portar- cum pot sa am reflexe mai bune?
-cand cineva suteaza la poarta cum sa fac su nu-mi fie frica sa ma arunc si sa nu-mi fie frica de minge?
2.Atacant- cum trebuie sa fac ca sa dau centrari bune?
- cum pot sa driblez mai bine si sa am controlul mingii mai bun?

Nu vreau Copy Paste de pe net vreau raspunsurile voastre mai scurte si mai exacte... Funda!winking

Răspuns Câştigător
| AntoniaAndreea a răspuns:

Fara Funda? sad

5 răspunsuri:
| AntoniaAndreea a răspuns:

1. Tintesti ochii bine spre minge, si stai in mijloc cu mainile ridicate, gata sa prinzi mingea.
Nu-ti fie frica, deoarece mingea nu mananca pe nimeni laughing Si daca crezi ca te dor mainile, i-ati o pereche de manusi.
2. Tot la fel, tintesti ochii spre minge big grin

| fotbal4ever explică (pentru AntoniaAndreea):

Mersi Frumos!

| fotbal4ever explică (pentru AntoniaAndreea):

Ai primit-o happy

| AntoniaAndreea a răspuns (pentru fotbal4ever):

Multumesc, te pup :*

| fotbal4ever explică (pentru AntoniaAndreea):

happy

| AntoniaAndreea a răspuns (pentru fotbal4ever):

Fara Funda? sad