| DraV3N a întrebat:

numele meu este Ionut si sunt interesat de achizitionarea un bmx, am 15 ani si 1, 60 m, iar bugetul alocat este de aproape 1.900 ron. (19 milioane)
Ce bmx mi-ati sugera? Asa de inceput dar bun si pe viitor, dar si potrivit pentru inaltimea mea...Nu vreau la mana a doua, daca se poate sa imi oferiti site-ul de unde pot achizitiona bmxul.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Inainte sa arunci 1900RON pe o bicicleta intereseaza-te tu mai intai despre toate variantele posibile, gandeste-te de ce ai tu nevoie, cauta cat mai multe informatii pe internet despre inaltimea ta tipuri de biciclete. Eu nu ma pricep la BMX dar daca vrei sa dai atatia bani trebuie sa te informezi singur, e o tampenie sa cumperi ceva doar pentru ca asa iti zice un utilizator de pe TPU, care majoritatea oricum sunt pe langa orice subiect.

daca nu stii ce sa faci incearca sa gasesti un forum specializat pe bmx sunt convins ca exista. Si informeaza-te singur. Invata sa-ti cauti singur informatiile pe net.

| DraV3N explică (pentru Nickname1890):

Frate eu am cerut o sugestie/parere eu unul nu ma pricep dar poate e cineva care se pricepe si poate sa imi dea un raspus bun.