| diiadeea05 a întrebat:

As vrea si eu sa intreb ceva... Vreau sa imi iau un Samsung galaxy s2plus. Cat costa acum? La mana a doua cu cat se poate achizitiona si ce parere aveti despre el? Multumesc anticipat happy :*

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca vrei telefonul doar pentru nume atunci ti-l poti lua dar daca vrei un telefon pentru jocuri si alte alea atunci alege Sony xperia L! mult mai bun si pretul nu trece de 800 de leiwinking nou!

| ღDanyღ a răspuns:

Iați liniştită că eu tot de-sta am si sunt foarte mulțumită de el...3
Costă în jur de 14milioane...