| TheTimeKiller a întrebat:

Parașutismul este un sport, nu? As vrea sa fac asta dar am vorbit cu un "prieten" care spune ca trebuie sa platesti mult(2000 euro) ca sa te dai cu parasuta o singura data. Dar sportivii din acest domeniu nu mai platesc. Cum as putea sa ma dau cu parasuta(la o varsta mai mare pebtru ca acum am doar 15 ani) fara sa platesc neaparat aceasta suma?

1 răspuns:
| Kaw_Kaw_1995 a răspuns:

600 lei cu instructorul un salt...inti trebuie 7 salturi si esti gata sa sari singur cu 200 lei dup ce faci 18