| Cσcσ a întrebat:

Este cineva pe aici care a sarit cu parasuta sau care practica parasutismul?
As vrea sa fac asta de ziua mea, dar nu prea stiu unde sa ma interesez de asa ceva, deci stie cineva?
Mentionez ca sunt din zona Olteniei si am 17 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha... citisem, initial, "Oltenitei"... si iti recomandasem Aeroclubul din Bucuresti. Deci: incearca la Aeroclubul din Craiova.
aeroclubulromaniei.ro/schools/craiova---george-bibescu.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buuuuna... ai putea sa incerci la Aeroclub.

www.aeroclubulromaniei.ro/schools/

| Coquinetza a răspuns:

Era una, elasexygajica pe aici care practica parasutismul, dar m-au suspendat...pardon, au suspendat-o.

| Cσcσ explică (pentru Coquinetza):

laughing Eu ma refeream la sariturile cu parasuta.

| Coquinetza a răspuns (pentru Cσcσ):

Pai saream, pardon, sarea cu parasuta direct in daravele.