| StoienicăSorin a întrebat:

pot face muschi la brate fara gantere? si daca da, cum? spuneti-mi va rog

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ridicari la bara, flotari, alergare muschii picioarelor, nici eu n-am ganetere am doua sticle cu nisip si apa au cam 7, 8 kg nu stiu fac cate 50 apoi flotari apoi ridicari la barabn am si un program bodybeast multe proteine oua fierte de casa, bafta multa, trebuie sa ridici greutati multe

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Brat - biceps, triceps
biceps tractiuni normale cu priza scurta pe fata
triceps flotari cu priza scurta

| dyk3yy a răspuns:

Nu prea poti, ma.

| CatozAkuma a răspuns:

Flotari.happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru CatozAkuma):

Cu flotari faci piept si putin triceps, in niciun caz brate

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Flotari, chiar si exercitii la aparate happy

| Aliadiere a răspuns:

Poti face dar de preferat e sa mergi la sala pentru-ca exercitiile care le faci tu acasa o sa le repeti si devine o rutina pentru muschi dupa o anumita perioada numai cresti. Exercitii ar fi flotari cu bratele pe langa corp, daca ai o bara sa te agati de ea poti face biceps...mai sunt exercitii dar nu am cum sa iti explic cauta pe youtube filmulete, oricum e greu sa cresti dar nu imposibil...

| LeBlanche a răspuns:

Tracţiuni, flotări, sală...

| echim04 a răspuns:

Heloo! flotari

| Cosmin86 a răspuns (pentru echim04):

Altu pe langa rolling on the floor