| Serafesco_Andrei_1997 a întrebat:

Imi spuneti cum sa fac abdomen adica patratele si muschi la bratewinking

dau funda

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai la abdomen fa abdomene, faci cate 3serii de 3 ori pe zi, si in fiecare zi maresti numarul.
Si la brate confectioneza-ti o haltera dintr-o teava si diverse greutati si fa cu aia, sau faci diferite feluri de flotari, sau tractiuni la bara.
Bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ovydiw):

Si sigur ai rezultate cu prostiile astea de exercitii laughing

In primul rand abdomenul nu se face prin exercitii, deci NU PRIN ABDOMENE, ci prin alimentatie.

In al doilea rand, bratele = grupe mici, neimportante. Daca vrei muschi, dezvolti grupele mari ( piept, spate, picioare ), de 100 de ori mai importante decat bratele ( daca faci doar brate o sa arati ca un COCALAR PENIBIL, nu ca un sportiv )

3. nu poti sa faci si muschi si abdomen in acelasi timp, unul il va afecta pe celalalt, se fac pe rand ( perioada de masa si de definire )

4 răspunsuri:
| Urpaniel a răspuns:

Du-te la sală, parcă era bodybuilding.ro sau ceva de genul, ia-ţi de acolo rutine.

| Hades98 a răspuns:

Abdomene normale picioarele la 45 Grade
Abdomene V.
Dragon Flap
PT Brate - biceps -
Haltere - cauta niste exercitii-poze pe netwinking daca nu te descurci

| mzq94 a răspuns:

Cel mai bun sfat ti-l da instructorul de la sala de fortawinking