| Zuzumilk26 a întrebat:

Pot să pun suspensii pe fata la o bicicleta streetbike?

8 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Suspensii poti sa pui si pe fata si pe spate dar depinde de constructia bicicletei si de cadru. Cum zicea colegul de mai devreme uneori e nevoie de ingeniozitate ca sa le montezi happy ca daca ar fi simplu toti ar face si trebuie sa iti permita si cadrul (constructia) bicicletei.

| AwGenetix a răspuns:

Sigur ca poti. dar depinde de ingeniozitatea ta.

| Zuzumilk26 explică (pentru AwGenetix):

Cu adica depinde de ingeniozitatea mea?

| AwGenetix a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Sa-ti repet intrebarea ta? "Pot să pun suspensii pe fata la o bicicleta streetbike?". Da poti este raspunsul. Dar trebuie sa te pricepi. Sau ce credeai ca exista gata facute tu le platesti si ele se duc singure la roata ta, invitandu-te sa pedalezi?

| Zuzumilk26 explică (pentru AwGenetix):

Ma duc la un service.

| AwGenetix a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci depinde de cel care face service-ul. Si din nou te intreb. Are cineva o baza de date cu inteligenta / ingeniozitatea fiecărei persoana ca sa-ti poata raspunde?

| Zuzumilk26 explică (pentru AwGenetix):

Nu

| AwGenetix a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci nu aici este raspunsul. ci la persoana care ar vrea sa faca asta.
se poate orice in lumea asta. doar persoana potrivita trebuie sa o gasesti