| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Practic sala de 1 an de zile si am facut cat de cat patratele in partea de sus dar de la buric un jos e tot burta si se vede urat.
Stie cineva cum pot pune masa musculara si acolo?
Ofer funda

25 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Nu trebuie sa pui masa musculara, trebuie sa slabesti. Sa intrii pe cut pe intelesul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți cumperi bicicletă si începând de poimâine te aștept în tura cu mine. Apoi cam zi de zi, o ieșire de 45-60-80 km ( depinde mult și de bătaia vântului, starea de moment sau chiar vremea de afara ). In rest acum o săptămână aveam 91 kg, astăzi am 86kg. Oare cum crezi ca am reușit? Mergând pe bicicletă aproape zilnic. Stau în casa cât spăl echipamentul pentru bicicletă. Până la sfârșitul anului vreau sa ajuns la 75 kg și crede-mă ca se va întâmpla și asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns (pentru 120bulevard):

Problema e ca am 65kg ce sa mai slabesc?

| AnastasiaK a răspuns:

Si pe lângă asta mai și dă răspunsuri aiurea. Nu e vorba despre lipsa "aproape absolut totală" (unul care foloseste exprimări de genul nu ar trebui să-i corecteze pe alții, dar trecem peste) a grăsimii, ci e vorba de un procent redus de grăsime. Dar poți să ai pătrățele si la 15%, deci nu suntem deloc aproape de 0 (dacă ești aproape de 0 cum a zis tăntălăul, deja ai probleme de sănătate). Pe lângă asta, mai există și cazul în care dezvolți mai mult mușchii abdominali și aceștia, fiind mai dezvoltați, vor fi vizibili și sub un strat un pic mai gros de grăsime (bineînțeles că nu vorbim de foarte multă oricum)

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns:

Doamme nu mai pot de ras cu tine rolling on the floor))

| Anonim7391 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Am gresit mesajul era tot pentru bubico=)

| Anonim7391 a răspuns (pentru Bubico2022):

Lipsa "aproape absolut totala" te a rupt romana cumetre si vorbesti de mine, vezi sa nu faci din astea urate sa sari pe pereti=)Sunteti tari doar pe site-uri dar daca te scutur in realitate nu pica nimic din tine decat teama

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns:

Ok daca si cu 40 in brat natural eu tot is drogat sau retardat, nu m-as mira de tine ca ai fi prea sanatos daca stai in spatele tastaturii si comentezi la minut, si dai refresh la pagina de n ori pana vezi rasp de la mine
O sa te las in pace ca sa castigi si tu in lumea ta aceasta cearta pe care doar tu o consideri asa

| AnastasiaK a răspuns:

Ce înseamnă "aseamna"? Că tot râdeai de el că face greșeli de tastare...

P.S. M-aș îngrijora grav dacă un om ca tine ar avea o părere bună despre mine...

| AnastasiaK a răspuns (pentru AnastasiaK):

Apropo, scopul nu era să îi iau apărarea, ci să îi răspund la întrebare. Dar dacă s-a întâmplat să dau iar peste tine aici moț de... știi tu, iar cu răspuns greșit. Știi bine că te corectez când te găsesc. Dar nu-ți face iluzii ca ești atât de important încât să-ți caut special răspunsurile ca să le dau voturi cum văd că ai început tu cu ale mele laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns:

rolling on the floor) bro ai probleme tu te-ai bagat rau in rahat

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns (pentru Bubico2022):

Wow,primul cand o persoana e alergica la propria sa persoana =)

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns:

Să fii* cu 2 i

Vezi câte informații îți dau pe gratis? laughing

Și sincer crezi sincer? rolling on the floor
Sincer și eu sincer cred sincer că sincer îmi bat sincer joc sincer de tine sincer și sincer tu nu prea îți dai seama sincer și mă bucur că te frustrezi sincer în continuare...SINCER

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim7391 a răspuns (pentru Bubico2022):

Gata nu mai ciripesti?

Răspuns utilizator avertizat