| HuskyBoy99 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre parkour? Eu practic acest sport! Are rezultate bune! Sanatate, muschi...Va recomand acest sport si caut gasca de parkour in Petrosani! Dau funda unei opinii bune!

Răspuns Câştigător
| alexshobyx a răspuns:

Sall... si mie imi place sa practic parkour, dar deja nu mai este un sport, ci o arta. Cat despre gasca de parkour, din pacate sunt in Targu-Jiu laughing, dar cred ca sunt gasti si in Petrosani, intreaba pe la tine prin cartierwinking

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Pai sincer, si mie imi place foarte mult parkour dar nu am o rezistenta buna deloc. Eu daca-s calm nu pot sa alerg decat 1 tura de teren dala mare... E frumos, am practicat niste scheme cu niste prieteni pe la noi prin sat si ne-au reusit dar eu nu am rezistenta buna, fug putin si mor de oboseala, respir greu, sunt si prea inalt si de asta sunt si greu, etc. Pacat mi-ar fi placut sa practic. oricum sall si succes in continuare e un sport frumos. Fudna?:X

| Corleone_SoSo_1995 a răspuns:

Da frate sunt de aceeasi parere si da vreau sa iesim o data la o miscare de unde esti sami un nr de tell sau un id...