| MisterFive a întrebat:

spuneti-mi si mie ce aliment sau alimente contin cele mai multe proteine.

Dau

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai mai multe produse contin proteine,dintre care produsele lactate,ouale dar de preferat cele fierte,si nu prajite,pestele, nucile, arahidele, maslinele., stafidele si lista poate continua.Insa stiu ca laptele si ouale contin cele mai multe proteine. Sper ca te-am ajutat:-)

| Cosmin86 a răspuns (pentru LifeIsColour):

"laptele si ouale contin cele mai multe proteine", laptele contine 3.5 % laughing

1 răspuns: