| Georgica83 a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani, am1, 60 si 65 de kg! Vreau niste sfaturi de exerciti pentru a slabi si a ma mai inalta putin, iar dupa ce slabesc vreau sa fac patratele si din nou vreau sfaturi de exerciti! Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești în creștere, mergi pe înot și nu mai consuma grăsimi, alimente procesate industrial, băuturi acidulate.
Succes!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Incerca să practici un sport.
O să te ajute!

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Pai, ca sa slabesti, abdomene, genoflexiuni, ridicat haltere. La patratele, mai complicat. Se fac dupa 16 ani. Sper ca te-am ajutat.