| Phantasmagoria a întrebat:

Cum pot slabi fara sa fac muschi? Vreau sa spun ca sunt exercitiile alea pentru abdomen de la care iti ies patratele, dar eu vreau doar sa slabesc nu sa am muschi. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TahionN a răspuns:

Iti recomand eu un exercitiu pentru ceea ce vrei tu dar te anunt ca are dificultate ridicata.
Stai intinsa pe spate si ridica usor picioarele cam 15 centimetri si stai asa cateva secunde (prima data nici nu vei reusi prea mult). Succes!

| andrei47 a răspuns:

Fa mult aerobic. poate o sa ti se para amuzant raspunsul meu dar asculta, transpiratia este toata grasimea pe care o dai jos.fa foarte multe exericitii care sa te solicite si transpira cat mai mult.;-) o sa vezi rezultate, te asigur.;-)

| NeverBeGone a răspuns:

E foarte usor, fugi pe pod, eu intr-o saptamana cu 3 ture pe pod in fiecare seara am slabit 10 kg, sincer poate ii doar cazu meu dar nu ia porcarii de slabit sau etc...