| edytZzza a întrebat:

tin o dieta facuta de mine de vreo 2-3 saptamanai. Am putina burtica, si as dori sa scap de ea cat mai rapid. Deci dimineata mananc cereale Fortza vreo 60-70 de grame care ar venii aproximativ 250 de calorii, apoi la pranz cateva fructe iar seara mananc mancare facuta in casa cum ar fi o ciorba de cartofii, de spanac sau mancare. Si beau 0, 5l-1l de Nestea. Vreau sa mai adaug ca fac cate o ora alergari in fiecare zii, si de 2-3 saptamani nu am scapat de burtica, oare nr de calorii pe care le ard o fii mai putin decat care le manac? Spuneti-mi la ce e sa reununt daca e asa.

Merci, dau funda! happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StroMb a răspuns:

Poi e foarte bine ce faci, poti chiar sa consumi mai multe lichide pentru a te umple in stomac si asa vei manca mai putin.