| anonim_4396 a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine.In luna iulie 2014, am inceput sa fac sala, iar in decembrie m-a cam "lasat" umarul.Am o problema la el si nu mai am voie sa fac sala aproximativ 5 luni.Puteti va rog sa imi spuneti ce exercitii as putea sa fac acasa? Vreau exercitii eficiente si care sa nu solicite foar mult umarul. Dispun de o banda de alergat, 2 gantere de 5Kg,un sac de box, o bara pentru tractiuni.Si as vrea sa imi spuneti si ceva de alimentatie ca nu vreau sa ma ingras in aceasta perioada.VA MULTUMESC! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Eu zic sa nu iti mai fortezi de loc umarul in aceste 5 luni.

| flaf2012 a răspuns:

Asa mi-a spus si doctorul, sa nu fortez umarul, dar as vrea sa fac macar"putina"miscare.Un alergat pe banda, cateva flotari, cateva abdomene...chestii din astea