| BogdanMaxim a întrebat:

Buna TPU
Am inaltimea 1, 90m am 17 ani si sunt slabut. Desi sunt slab am celulita pe burta.
Vreau sa imi cumpar proteine dar sa nu ma duc la sala am acasa doar gantere ce imi spuneti daca nu ma tin de exercitii pot sa ma ingras?

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Abdomenele doar tonifiaza musculatura! Nu arde grasimea! Pentru arderea grasimilor este recomandat cardio!

6 răspunsuri:
| vioreld a răspuns:

Nu mai cumpara toate prostiile de pe piata. Pentru eliminarea grasimii de pe burta sunt recomandate abdomenele. Facand abdomene zilnic, scapi de burtica.

| Cosmin86 a răspuns (pentru vioreld):

Serios? Abdomene pentru eliminarea grasimii?

N-ai nicio treaba cu sportul, nu?

| cristi1505 a răspuns (pentru vioreld):

Abdomenele doar tonifiaza musculatura! Nu arde grasimea! Pentru arderea grasimilor este recomandat cardio!

| raluk27 a răspuns:

Nu stiam ca barbatii au celulita. Si nu stiam nici ca grasimea de pe burta se numeste celulitalaughing
Si ce ce vrei sa inghiti prafuri in loc sa-ti misti fundul la sala? Daca stai in pat, manaci cat cuprinde, faci doar cateva scheme cu ganterele, crezi ca se vad rezultatele, mai ales pe abdomen? La sala gasesti tot echipamentul si aparatele necesare pentru un antrenament corect si complet, pentru a te dezvolta armonios. Proteinele merg mana in mana cu miscarea.

| BogdanMaxim explică (pentru raluk27):

Da happy scuze nu prea le am cu fetele

| raluk27 a răspuns (pentru BogdanMaxim):

Ce legatura are? E general valabilhappy

| cristi1505 a răspuns:

Acasa nu vei rezolva nimic! Nu ai strictul necesar deci nu vei face nimic. Apuca-te de sala ca sa te dezvolti bine! Cu 2 gantere si mai ales daca sunt mici... nu faci nimic.Degeaba ai lua proteine daca faci acasa si nu ai macar strictul necesar.