| Georgestaff08 a întrebat:

mai demult voiam sa ma ingras dar cineva mi-a spus ca e mai bine sa pun muschi spuneti-mi ce exercitii (fara sala) sa fac si ce alimentatie sa am

5 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Salut! te poti antrena si acasa, eu am facut-o mult timp. Chiar daca nu ai deloc echipament, poti face exercitii cu greutatea corpului. uite aici cateva exemple: http://steroizi.ro/articole/antrenamente_facute_acasa.php Daca ai ambitie reusesti sigur!

| dann50 a răspuns:

Si mai exact de ce ai exclude sala?

| flyman520 a răspuns:

Iti recomand sa alergi, sa faci tractiuni, abdomene (20/zi) si flotari (incepi cu 4 si apoi faci mai multe), alimentatia sa fie mai redusa, nu prea conteaza chiar asa de mult alimentatia in caz ca faci sport, sper ca te-am ajutat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru flyman520):

Alimentatia conteaza CEL MAI MULT si tu spui ca nu prea conteaza laughing

esti doar un copil mic si firav, nu?

| florin7f a răspuns (pentru Cosmin86):

winking exact big grin