| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, va rog spuneti-mi si mie un program de antrenamente pentru brate, cu gantere pentru acasa si de cate ori pe saptamana, multumesc dau funda!

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=fitness+hands+training+program

si nu vreau sa iti spun cate aplicatii poti sa gasesti, in care sa iti si monitorizezi progresul

| denidenisa2139 a răspuns:

Uite bro https://youtu.be/uTzAA-R2vzk
Ar trebui sa faci in fiecare seara pana obti rezultate, Spor!

| Cosmin86 a răspuns (pentru denidenisa2139):

De ce in fiecare seara, cand muschii se dezvolta in zilele de pauza?