| AdonisBad a întrebat:

Vreau sa dau la facultatea de sport sectia educatie fizica si sport.
Probele pentru admitere sunt grele?
Facultatea este grea?
Ce se face in cursul facultati? Iti alegi un sport si il joci in majoritatea timpului?
Va rog sa-mi raspundeti cat mai detaliat, am cautat pe internet informatii dar n-am gasit.
Dau funda la primul raspuns.
Mersi

2 răspunsuri:
| Cartofescu a răspuns:

Ce sa fie greu ma? va pune sa faceti tumbe? mergi cu incredere, cu cat mai prost, cu atat mai bine, o sa fii candidatul perfect...problema pe care poti sa tii-o pui e baculhee hee

| AdonisBad explică (pentru Cartofescu):

Am vazut ca multi au picat proba, de asta am intrebat daca e grea.
La facultate ce se face?