| JaguarSType a întrebat:

Vreau sa fac sala vreo 4-5 luni dar nu stiu cum sa imi fac ambitie sa ma tin de sala! Cum ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Face parte din programul tău zilnic, deci mergi!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Stai linistit, incepi si tu dupa sarbatori!

| lpavel a răspuns:

Daca n-ai ambitie de la tine fara sa te indemne cineva, mai bine nici nu te apuca, crede-ma, iti pierzi timpul degeaba iar dupa 2-3 saptamani te vei lasa... De ce? iata de ce : program mai incarcat, oboseala la maxim, te vei uita in oglinda seara de seara si te vei descuraja ca nu se vede nimic big grin iar când vei mai face si un supra antrenament sa te mai doara si muschii atunci aia iti va pune capac! big grin
Crede-ma, pentru acest sport ai nevoie de ambitie 200 la 100.
Am vazut foarte multi ca tine, niciunul n-a rezistat mai mult de 1 luna, dar tu daca vrei poti incerca, cine stie tu poate rezisti mai mult iar in 4-5 luni daca tragi tare se va vedea ceva daca nu, NU. Apoi daca nu continui antrenamentul dupa 2-3 luni vei fi cum ai fost big grin deci da-i bata-i! Bafta! happy

| anonimoso a răspuns:

Cauta un prieten...tragi si mai tare asa! asta e cea mai buna alegere Funda?