| Anonymous2213 a întrebat:

vreau sa incep sa ridic gantere de 10kg, ma poate afecta? Eu am 14 ani, inaltime 1.82 greutate 70 kg.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu te afectează cu nimic, stay chill.

| Ionut231312 a răspuns:

Cum sa te afecteze?
Este foarte bine ca vrei sa faci forta, singura chestie care poate sa te afecteze este presa, care iti poate afecta coloana vertebrala...

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a răspuns:

Nu te-ar putea afecta esti deatul de inalt pentru varsta ta deci nu e nici o problema!

| AllexC a răspuns:

Esti foarte dezvoltat pentru varsta ta. Nu ai sa ai probleme, poti incerca chiar si greutati mai mari.

| GeorgeIulian20 a răspuns:

Cum ești pe Facebook?