| x3NoM a întrebat:

Salut, in vara asta, vreau sa fac un total de vreo 6 saptamani ( 48-50 de zile ) de sala, am 13 ani, 1.82 inaltime si fac numai exercitiile pentru piept( doar cu gantere de 6-7 sau chiar 8 fiec. : inclinat, declinat ), triceps si biceps ( la biceps ridic cu bara in zig-zag, ridicatu' ganderelor din picioare, ciocanele, etc.) + abdomene, ma duc doar de 4 ori pe saptamana. Intrebarea mea este daca mai cresc facand aceste lucruri? ( normal, nu fac genoflexiuni cu haltera pe spate, aplecari pentru mijloc cu gantera... )

1 răspuns:
| ouuyz a răspuns:

Cum sa mai crești frate..nu e destul ca ai 1, 82?
Daca faci efort și chiar iți doresti sa mai cresti..vei avea maxim 1.85!