| FeNNiX a întrebat:

.. vreau sa ma apuc de pariuri sportive nu in mod excesiv. si vreau sa aflu 2 lucruri: 1) vreau sa aflu unde trebuie sa ma uit sau ce trebuie sa stiu sa vada daca echipa de fotbal va castiga 2) exista vreun site in care pot pune pariuri sportive gratis adica sa vad asa daac as castiga un site cu pariuri free

Răspuns Câştigător
| FPI a răspuns:

Iti faci cont si trebuie sa-l validezi de pe mail si ai automat 10 euro in cont de unde esti?

6 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Https://ro.dobet.com/
iti da sansa sa pariezi 10 euro

| FeNNiX explică (pentru FPI):

Imi da sansa sa pariez 10 euro dar cum? trebuie sa imi fac cont sau cum?

| FeNNiX explică (pentru FPI):

Din prahova sunt uite id meu daca vrei sa vorbim eu. punctuletz

| FPI a răspuns (pentru FeNNiX):

Iti faci cont si trebuie sa-l validezi de pe mail si ai automat 10 euro in cont de unde esti?

| cristi767 a răspuns:

Pai pune-le pe hartie. De ce ai nevoie de un site ca sa iti tii tu evidenta? tongue

| Heroinaa a răspuns:

Uite:http://www.publicbet.ro/home...intri aici dai "tichet virtual", alegi fotbal, apoi alegi tara si pui meciurile dorite.

| FeNNiX explică (pentru Heroinaa):

Bun siteul dar cum fac dupa ce selectez echipele? dau printeaza sau cum scrie akl jos in stnga?