| Adrian1415 a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa ma apuc de sala,dar vreau sa mi explice cineva ce sa fac prima data si cum e daca merg singur ( niciun prieten de al mei nu poate sa vina)
Eventual pe fb sa primesc,, indrumarile"
Am 14 ani

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi si tu ce fac ceilalti acolo.Lumea se imprieteneste repede la acolo. Poti primi indrumari de la cineva care are vechime la sala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea antrenor deci nu faci de capul tau si cu prietenii nu ti face griji, baietii se imprietenesc repede, sa fii un pic atent la anturaj in rest fara griji

| sodobar a răspuns:

Cauta pe net program ampb1 masa musculara, e cel mai bun si potrivit pentru tine

| DemBow a răspuns:

Orice sala are un antrenor care le arata incepatorilor ce si cum trebuie sa lucreze. Antrenorul de acolo o sa iti arate tot ce trebuie sa faci.