| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb daca trag de fiare pot face brate de 2 ori pe saptamana, de ex luni si joi fac brate, e bine asa? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti trece in antrenament bicepsul si tricepsul de 2 ori pe saptamana, dar gaseste un antrenament bun nu le lucra in acelasi timp

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Poate?
Esti doar un copil mic, care isi da si el cu parerea, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Https://www.tpu.ro/......dau-funda/

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acestea sunt doar antrenamente de INTRETINERE, nu de formare si lucru al muschilor.

| RoCkKiD a răspuns:

Ca incepator nu ai nevoie de exercitii de brate, alea se lucreaza automat la execritiile d eimpins si tras. Daca nu cumva mergi la sala zilnic si ai timp, e o pierdere de vreme sa de concentrezi pe alea in loc de spate, umeri, pipet si picoare.

| Claudia10girl a răspuns:

Cred ca o data pe saptamana e suficient.