| GabrielZaharia a întrebat:

Salut tuturor.
Am si eu o curiozitate.
Momentat am un program de flotari+abdomene si ma gandeam:
-daca as renuntaa grasimi, zahar si paine(nu de tot..sa zicem 1 zi pe saptamana in care am voie)
Dupa ce m-as opri din aceasta "dieta" si as consuma grasimi,zahar, paine zilnic ma voi ingrasa mult mai rapid?

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Poţi să slăbeşti mâncând numai shaorma şi poţi să te îngraşi mâncând doar lucernă sau scoarţă de copac. E vorba de cât mănânci.

| BuLaNNNeL a răspuns:

De ce sa renunți la grasimi când ele sunt foarte importante si reprezinta cea mai buna sursa de energie?

| GabrielZaharia explică (pentru BuLaNNNeL):

Ok...sa zicem ca includ grasimi intr-o masa pe zi (incompleta), dar fara prajeli.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru GabrielZaharia):

Atat timp cat ai grija cu, carbohidratii nu te vei îngrășa. Consuma grasimi sănătoase.