| Warrior96 a întrebat:

Salut tuturor! Ati vazut si voi ca, recent, Atletico Madrid si-a deschis academie de juniori la noi in Bucuresti. Stiti cumva unde se afla mai exact in Bucuresti si dac are vreo limita de varsta? Tind sa spun ca am 18 ani, dar am increderea suficienta in mine sa dau probe acolo. Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| vasvas63 a răspuns:

Uite aici: "Preşedintele Enrique Cerezo a semnat, miercuri, un parteneriat pe patru ani cu Regal Sport Club Bucureşti pentru înfiinţarea şi operarea la Bucureşti a academiei de fotbal Atletico Madrid, prima deschisă în Europa."

uite tot linkul http://cronicaromana.ro/......bucuresti/

Tre' sa mergi la Regal Sport Club Bucureşti. cred...:-?